Rozhovor s blogerkou ►Kiwi◄

27. března 2015 v 20:24 | style-by-baru a ►Kiwi◄
Ahoj Baru,
tak ti píšu odpovědi na otázky :) Mimochodem děkuji že jsi mi napsala :))
Proč jsi se rozhodla založit si blog?
1.
Blog jsem si založila proto,že hrozně ráda něco píšu a taky ráda dostávám zpětné názory a tak můžu zjistit, co bych měla zlepšit, co je dobrý a tak. Navíc miluju psaní a blogování, takže nevím co bych si bez blogu počala, i když někdy toho mám nad hlavu, ale vždycky si snažím nějaký ten čas udělat :))
Jak tě napadlo jméno?
2.
Jelikož já mám docela zvláštní přezdívku (►Kiwi◄), tak přesně ani nevím. Když jsem si blog založila, hrozně jsem si lámala hlavu s přezdívkou a pak jsem nějak běžela s kamarádkou venku a místo toho abych zavolala : "Kawaii!" Tak jsem křikla "Kiwi!" a tak jsem si řekla proč ne :))?
Co můžeme na blogu najít?
3.
Na mém blogu můžete najít TAGy, rozhovory, recenze, pak samozřejmě i takové ty kecací články jako mám Informace a Novinky, ale taky třeba nějaké Tipy proti nudě a plánuji DIY :))
Jak dlouho máš blog?
4.
Tak přímo Kiwi's World mám od 18.12.2014,ale blogování se věnuji více jak pět let :) A doufám, že s tímto blogem budu dalších 5 let aktivní :)
Kam to chceš s blogem dotáhnout?
5.
Tak... Na to se mi nějak špatně odpovídá :D Tak určitě nechci s blogem seknout hned po prvním neúspěchu nebo s něčím podobným. Také ho nechci zanedbat nedostatkem času. Také plánuji natočit nějaká videa, ale zatím to nevychází. Každopádně netoužím po nějakým 50 komentářích (ne, že by to nepotěšilo, ale nebudu různě na ostatní blogy psát reklamy na můj blog a pak aby tam byl komentář od člověka, co ten daný článek nečetl. Samozřejmě, že by 50 komentářů potěšilo :) )
Co pro tebe znamenají čtenáři?
6.
Čtenáři pro mě znamenají hrozně hrozně moc ! Protože bez čtenářů bych tam plácala nějaké blbosti, které by nikdo nečetl.Čtenáři jsou moje podpora a díky nim se s blogem posouvám dál :))
Máš nějakou blogerku jako vzor?
7.
Tak blogerku... No, jako vzor přímo ne, ale patří mezi blogerky, které jsou naprosto skvělé, píšou články které mají hlavu a patu a také jsou chytlavé a s nápadem, takže když v noci nemůžu usnout projíždím na mobilu blog blogerky Kerr (http://denik.blog.cz/) (která také mimochodem točí videa!) a blog blogerky Nettie (http://recenzes.blog.cz/) :) Tak tohle jsou moje blogerské "vzory", jelikož Kerr píše skvělé články a točí super videa a Nettie krásně píše :)
Názor na můj blog?
8.
Tvůj blog se mi Baru líbí a budu se na něj ráda vracet :)
Jaké blogy nejraději čteš (o čem)?
9.
Tak ráda čtu třeba nějaké deníčkové blogy a nebo blogy jako má Nettie, úvahové blogy :) Hrozně ráda je čtu a když začnu tak už se od nich neodpoutám :))
Ví někdo (třeba kamarádi nebo rodina) o tvém blogu?
10.
Ví o něm rodina (mám dojem :D) ale nečte si ho, jelikož bych si pak připadala trapně, ale nějaký článek jim třeba ukážu :) A z kamarádů nevím :)
Děkuji a přeju mnohé úspěchy s blogem :)
►Kiwi◄
Blog Kiwi- http://mywords-myworld.blog.cz/
Díky moc za odpovědi na otázky a přeju úspěchy s blogem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 29. března 2015 v 13:57 | Reagovat

zajímavý nápad udělat takový rozhovor :)

2 Sárča Sárča | Web | 29. března 2015 v 18:03 | Reagovat

Skvělý rozhovor :)

3 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 22:26 | Reagovat

Moc pěkný rozhovor ;)

4 style-by-baru style-by-baru | Web | 30. března 2015 v 18:41 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]:

:) Díky moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama